Fidess.pl Znajdź z nami pracę

Pracownik produkcji elektroniki

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Czech; FIDESS Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). Dziękujemy za wszystkie wysłane CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni od nadesłania CV.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Praca w miejscowości: BRNO. Praca dla kobiet i mężczyzn, również dla par. Obowiązki pracownika to m.in. praca przy taśmie, pakowanie, sortowanie, łączenie niedużych elementów elektroinstalacji (montaż kabli, złączy, kontrola jakości). Praca dla osób sprawnych manualnie. Praca na 12h zmiany. Wymiar czasu pracy wynosi ok 165h w miesiącu. Istnieje możliwość wypracowania nadgodzin. Praca na okres minimum 2 m-cy (istnieje możliwość pracy na stale). Możliwość zjazdów na urlopy do domu.

Dodatkowe informacje i szczegóły udzielimy kandydatom, którzy spełniają wymagania oferty i zakwalifikują się do procesu rekrutacji.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Czech
- gwarancję godzin pracy 165h
- ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.
- wynagrodzenie miesięcznie (ok. 2900zł "na rękę") + dodatki żywieniowe (2000Kcz na miesiąc), dodatki nocne i weekendowe (+10%), dodatki za nadgodziny (+40%), premie uznaniowe (4500Kcz-6500Kcz kwartał), premie za obecność (1500Kcz na miesiąc), "13stka"
- darmowe zakwaterowanie (hotel w Brnie)
- darmowy dojazd do pracy (z hotelu do zakładu pracy)
- darmowy bilet miesięczny komunikacji miejskiej
- zwrot kosztów przejazdu do Czech oraz pomoc w rezerwacji i organizacji transportu za granicę z miejsca zakwaterowania kandydata
- szczegółową prezentację warunków zatrudnienia

Wymagania:
- dokładności, precyzji i sprawności manualnej
- gotowość do pracy na zmiany (w tym nocne)

Zainteresowała Cię ta oferta?

CV można również składać osobiście w biurze: ul. Ks. P. Skwary 54a, 44-370 Pszów. od poniedziałku do piątku w godz 9:00-13:00.

Job photo
Czy posiadasz prawy jazdy?