Fidess.pl Znajdź z nami pracę

Sezonowa praca w Holandii


Praca sezonowa za granicą w Holandii to nic innego, jak praca przez kilka tygodni/miesięcy. Wyjeżdzająć do pracy do Holandii możesz skorzystać z tzw. ofert pracy sezonowej. Zazwyczaj obejmuje ona prace, których w danym sezonie jest dużo i potrzeba dodatkowch rąk do pracy.

Jeśli chodzi o rodzaje wykonywanych prac, to jadąć do pracy sezonowej do Holandii, możesz zostać przydzielony do różnych prac przy warzywach, owocach lub kwiatach (głównie prace ogrodnicze).

Holandia słynie z terenów rolnych i upraw, dlatego w okresie wiosenno letnim prac sezonowych w Holandii jest mnóstwo. Zakres obowiązków obejmuje takie prace jak:
- sortowanie doniczek według kolorów kwiatów i układaniu na stojaki,
- obrywaniu suchych liści roślin,
- prace pomocnicze przy linii produkcyjnej zajmującej się zadzeniem sadzonek,
- bukietowanie i pakowanie w celofan,
- selekcji roślin doniczkowych według ilości pąków kwiatów,
- pielęgnacją roślin i odchwaszczaniem.

Prace sezonowe w Holandii mają zazwyczaj charakter krótkotrwały i intensywny - tzn. ilość godzin do przepracowania jest duża w krótkim okresie czasu. Często zdarza się, że po wykonaniu jednego rodzaju pracy pracownik przeniesiony zostaje do innego działu i zamiast sortowania doniczek zajmuje się pielęgnacją roślin. W związku z tym osoby decydujące się na pracę sezonową w Holandii muszą być elastyczne w tej kwestii, otwarte na nowe wyzwania i chętne do zdobywana nowych doświadczeń w pracy.

Interesuje Cię wyjazd do pracy sezonowej w Holandii?

Wypełnij formularz w 2 minuty zamiast wysyłać CV:

kliknij tutaj